Mohali, Punjab
GST No. 03AAGCG3925P1ZD
Approx. Rs 900 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Material | Stainless Steel |
| Type | Orthopaedic Implants |
| Usage/Application | Hospital |
| Design | Self Tapping |
| Shape | Round |
| Color | White |
Approx. Rs 5,000 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Minimum Order Quantity | 10 Piece |
| Type | Suture button |
| Color | Multicolor |
| Surface Treatment | Polished |
| Packaging Type | Box |
| Usage | Medical |
| Brand | Giaplus |
Approx. Rs 900 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Material | Titanium |
| Color | Silver |
| Size/Dimension | Small |
| Surface Finishing | Polished |
| Country of Origin | Made in India |
| Thickness | 3mm |
Approx. Rs 900 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Material | Stainless Steel |
| Type | Surgical Type |
| Usage/Application | Hospital |
| Size | 16mm |
| Design | Self Tapping |
| Shape | Round |
| Color | Silver |
Approx. Rs 900 / BoxGet Latest Price
Product Details:| Size | 3-0 |
| Material | Titanium |
| Type | Monofilament |
| Color | Gray |
| Diameter | 6.5mm |
| Country of Origin | Made in India |
Explore More Products
© Giaplus Medical Pvt. Ltd.. All Rights Reserved (Terms of Use)
Developed and Managed by IndiaMART InterMESH Limited