Mohali, Punjab
GST No. 03AAGCG3925P1ZD
Approx. Rs 313 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Material | Stainless Steel |
| Sterile/ Non Sterile | Sterile |
| Usage/ Application | Hospital |
| Packaging Type | Box |
| Brand | Cannulated Screws |
| Country of Origin | Made in India |
Approx. Rs 313 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Material | Stainless Steel |
| Size | 12mm |
| Color | Silver |
| Thickness | 5mm |
| Model Name/Number | 6009-04-12 TO 6009-04-80 |
| Country of Origin | Made in India |
Approx. Rs 313 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Material | Stainless Steel |
| Size | 12mm |
| Color | Silver |
| Thickness | 4.5mm |
| Model Name/Number | 1010-04-12 TO 1010-04-80 |
| Disposable/ Reusable | Disposable |
| Usage/ Application | Hospital |
| Country of Origin | Made in India |
Approx. Rs 313 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Model Name/Number | 1006-65-25 TO 1006-65-150 |
| Size | 150mm |
| Thickness | 6.5PT |
| Material | Stainless Steel |
| Type | 2 Hole Plate |
| Country of Origin | Made in India |
Approx. Rs 313 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Model Name/Number | 1004-04-14 TO 1004-04-80 |
| Size | 90mm |
| Thickness | 4.5mm |
| Material | Stainless Steel |
| Type | 2 Hole Plate |
| Country of Origin | Made in India |
Approx. Rs 2,500 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Material | Stainless Steel |
| Model Name/Number | 6032-07-25 TO 6032-07-35 |
| Length | 45mm |
| Diameter | 13mm |
| Color | Silver |
| Packaging Type | Box |
| Usage/Application | Hospital |
| Country of Origin | Made in India |
Approx. Rs 313 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Material | Stainless Steel |
| Model Name/Number | 6033-07-25 TO 6033-07-35 |
| Length | 15mm |
| Thickness | 5mm |
| Color | Silver |
| Usage/Application | Hospital |
| Country of Origin | Made in India |
Approx. Rs 313 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Model Name/Number | 6008-65-40 TO 6008-65-150 |
| Size | 150mm |
| Thickness | 4.5mm |
| Material | Titanium |
| Type | 2 Hole Plate |
| Country of Origin | Made in India |
Approx. Rs 313 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Model Name/Number | 1005-04-16 TO 1005-04-80 |
| Size | 90mm |
| Thickness | 4.5mm |
| Material | Stainless Steel |
| Type | 2 Hole Plate |
| Country of Origin | Made in India |
Approx. Rs 35,000 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Material | Stainless Steel |
| Sterile/ Non Sterile | Sterile |
| Usage/Application | Hospital |
| Brand | Giaplus |
| Shape | Round |
| Pack Type | Box |
Approx. Rs 313 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Material | Stainless Steel |
| Model Name/Number | 1003-34-18 TO 1003-34-90 |
| Size | 18mm |
| Thickness | 3.4mm |
| Type | 2 Hole Plate |
| Country of Origin | Made in India |
Approx. Rs 313 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Material | Stainless Steel |
| Color | Silver |
| Finishing | Polished |
| Packaging Type | Box |
| Country of Origin | Made in India |
| Size | 6mm |
| Thickness | 1.5mm |
Approx. Rs 313 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Material | Stainless Steel |
| Model Name/Number | 1012-65-40 To 1012-65-150 |
| Size | 150mm |
| Thickness | 6.5mm |
| Color | Silver |
| Type | X Plate |
| Sterile/ Non Sterile | Sterile |
| Disposable/ Reusable | Disposable |
| Usage/ Application | Hospital |
Approx. Rs 4,000 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Material | Titanium |
| Size | 40mm |
| Color | Silver |
| Thickness | 7mm |
| Model Name/Number | 5168-07-40 TO 5168-07-150 |
| Sterile/ Non Sterile | Sterile |
| Usage/ Application | Hospital |
| Country of Origin | Made in India |
Approx. Rs 313 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Model Name/Number | 1007-65-40 TO 1007-65-110 |
| Size | 150mm |
| Thickness | 6.5mm |
| Material | Stainless Steel |
| Type | 2 Hole Plate |
| Country of Origin | Made in India |
Approx. Rs 3,500 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Material | Titanium |
| Model Name/Number | 6035-65-15 |
| Size | 95mm |
| Thickness | 6.6mm |
| Type | 2 Hole Plate |
| Country of Origin | Made in India |
Approx. Rs 7,500 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Material | Titanium |
| Model Name/Number | 6037-35-16 TO 6037-35-40 |
| Thickness | 5.5mm |
| Type | 2 Hole Plate |
| Country of Origin | Made in India |
| Length | 60mm |
Approx. Rs 4,200 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Minimum Order Quantity | 10 Piece |
| Material | SS |
| Size | 110mm |
| Model Name/Number | 1019-79-60 To 1019-79-110 |
| Thickness | 7.9mm |
| Type | 2 Hole Plate |
| Finishing | Polished |
| Surface Finishing | Galvanized |
Approx. Rs 313 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Model Name/Number | 1026-65-25 TO 1026-65-110 |
| Size | 110mm |
| Thickness | 6.5mm |
| Material | Stainless Steel |
| Type | 2 Hole Plate |
| Country of Origin | Made in India |
Approx. Rs 313 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Model Name/Number | 1011-65-25 TO 1011-65-150 |
| Size | 150mm |
| Thickness | 6.5mm |
| Material | Stainless Steel |
| Type | 2 Hole Plate |
| Country of Origin | Made in India |
Approx. Rs 313 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Material | Titanium |
| Size | 80mm |
| Brand | GIAPLUS |
| Diameter | 8mm |
| Model Name/Number | 6024-38-25 TO 6024-08-80 |
| I Deal In | New Only |
Approx. Rs 313 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Material | Stainless Steel |
| Model Name/Number | 1020-39-36 |
| Size | 36mm |
| Thickness | 3.9mm |
| Type | 2 Hole Plate |
| Country of Origin | Made in India |
Approx. Rs 313 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Material | SS |
| Model Name/Number | 1022-45-25 TO 1022-45-25 |
| Size | 25mm |
| Type | 2 Hole Plate |
| Core Diameter | 4.5mm |
| Country of Origin | Made in India |
Approx. Rs 4,500 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Material | Titanium |
| Model Name/Number | 6021-45-25 TO 6021-45-25 |
| Size | 25mm |
| Thickness | 4.5mm |
| Core Diameter | 4.5mm |
| Country of Origin | Made in India |
Approx. Rs 313 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Material | Titanium |
| Model Name/Number | 6023-38-25 TO 6023-08-80 |
| Size | 80mm |
| Thickness | 8mm |
| Type | 2 Hole Plate |
| Shape | GIAPLUS |
| Country of Origin | Made in India |
Approx. Rs 2,400 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Material | Stainless Steel |
| Model Name/Number | 1018-08-60 To 1018-08-120 |
| Size | 120mm |
| Thickness | 8mm |
| Type | 2 Hole Plate |
| Color | Silver |
Approx. Rs 400 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Material | Stainless Steel |
| Model Name/Number | 1017-65-50 To 1017-65-120 |
| Size | 120mm |
| Thickness | 6.5mm |
| Type | 2 Hole Plate |
| Color | Silver |
Approx. Rs 313 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Head Shape | Round |
| Material | Titanium |
| Finishing | Polished |
| Packaging Type | Box |
| Size | 80mm |
| Surface Treatment | Polished |
| Color | Silver |
| Brand | Giaplus |
Approx. Rs 1,100 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Material | Ss |
| Size | 110mm |
| Surface Finishing | Galvanized |
| Model Name/Number | 1025-12-60 To 1025-12-110 |
| Thickness | 12mm |
| Type | 2 Hole Plate |
| Finishing | Polished |
Product Price :Get Latest Price
Product Details:| Screw Type | Wood Screw |
| Diameter | M3 |
| Length | 10 mm |
| Material | Stainless Steel |
| Size | 110mm |
| Thickness | 6mm |
| Brand | Giaplus |
| Model Number | 1024-06-25 T0 1024-06-110 |
Explore More Products
© Giaplus Medical Pvt. Ltd.. All Rights Reserved (Terms of Use)
Developed and Managed by IndiaMART InterMESH Limited