Mohali, Punjab
GST No. 03AAGCG3925P1ZD
Approx. Rs 840 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Minimum Order Quantity | 10 Piece |
| Material | SS |
| Type | 2 Hole Plate |
| Model Name/Number | 2001-08-28 TO 2001-11-38 |
| Size | 38cm |
| Surface Treatment | Polished |
| Thickness | 11mm |
Approx. Rs 4,320 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Minimum Order Quantity | 10 Piece |
| Material | Ss |
| Type | 2 Hole Plate |
| Model Name/Number | 2014-08-28 To 2014-11-38 |
| Size | 38cm |
| Sterile/ Non Sterile | Sterile |
| Thickness | 11mm |
Approx. Rs 4,320 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Material | Ss |
| Type | 2 Hole Plate |
| Model Name/Number | 2007-08-28 To 2007-11-38 |
| Size | 38cm |
| Diameter | 8mm |
| Thickness | 11mm |
Approx. Rs 4,320 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Material | Stainless Steel |
| Model Name/Number | 2011-09-18 To 2011-12-24 |
| Brand | Giaplus |
| Size | 18cm To 24cm |
| Nail Type | Short Nail |
| Nail Diameter | 14mm |
| Thickness | 12mm |
Approx. Rs 840 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Material | Stainless Steel |
| Model Name/Number | 2015-09-36 To 2015-12-44L+R |
| Brand | Giaplus |
| Size | 44cm |
| Nail Type | Long Nail |
| Type | 2 Hole Plate |
| Nail Diameter | 14mm |
| Thickness | 12mm |
Approx. Rs 840 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Minimum Order Quantity | 10 Piece |
| Material | Ss |
| Model Name/Number | 2003-09-25 To 2003-12-25 |
| Size | 25cm |
| Thickness | 12mm |
| Diameter | 12mm |
| Sterile/ Non Sterile | Sterile |
Approx. Rs 840 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Minimum Order Quantity | 10 Piece |
| Material | Stainless Steel |
| Model Name/Number | 2004-09-34 To 4004-12-44L+R |
| Size | 44cm |
| Thickness | 12mm |
| Diameter | 9mm |
| Sterile/ Non Sterile | Sterile |
Approx. Rs 840 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Minimum Order Quantity | 10 Piece |
| Material | Stainless Steel |
| Model Name/Number | 2002-08-32 To 2002-12-44 |
| Size | 44cm |
| Sterile/ Non Sterile | Sterile |
| Thickness | 12mm |
| Type | 2 Hole Plate |
Approx. Rs 4,320 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Minimum Order Quantity | 10 Piece |
| Material | Titanium |
| Model Name/Number | 2006-65-21 To 2006-75-30 |
| Type | 2 Hole Plate |
| Size | 30cm |
| Blade Diameter | 7.5mm |
| Surface Finishing | Polished |
Approx. Rs 4,320 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Material | Titanium |
| Color | Silver |
| Type | 2 Hole Plate |
| Packaging Type | Box |
| Usage/Application | Nail |
| Size | 5.0 mm |
| Thickness | 4.5mm |
Approx. Rs 4,320 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Minimum Order Quantity | 10 Piece |
| Material | Stainless Steel |
| Model Name/Number | 2008-08-34 To 2008-12-44 |
| Size | 44cm |
| Sterile/ Non Sterile | Sterile |
| Thickness | 12mm |
| Usage/Application | Hospital |
| Type | Box Plate |
Approx. Rs 4,320 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Size | 44mm |
| Model Name/Number | 4006-15-44 To 4006-45-44 |
| Color | Silver |
| Thickness | 4.5mm |
| Finishing | Polished |
| Material | Titanium |
Approx. Rs 6,700 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Material | Stainless Steel |
| Model Name/Number | 1028-12-70 To 1028-12-110 |
| Size | 110mm |
| Thickness | 12mm |
| Type | Box Plate |
| Pack Type | Boz |
Approx. Rs 840 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Material | Stainless Steel |
| Model Name/Number | 2005-09-10 To 2015-12-40 |
| Brand | Giaplus |
| Size | 40cm |
| Thickness | 12mm |
| Type | 2 Hole Plate |
Approx. Rs 840 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Model Name/Number | 2013-09-32 To 2013-12-44 L+R |
| Size | 44mm |
| Sterile/ Non Sterile | Sterile |
| Thickness | 12mm |
| Usage/Application | Hospital |
| Material | Stainless Steel |
| Type | Box Plate |
Explore More Products
© Giaplus Medical Pvt. Ltd.. All Rights Reserved (Terms of Use)
Developed and Managed by IndiaMART InterMESH Limited