Mohali, Punjab
GST No. 03AAGCG3925P1ZD
Approx. Rs 800 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Minimum Order Quantity | 10 Piece |
| Material | Stainless Steel |
| Thickness | 13mm |
| Model Name/Number | 8001-08-02 |
| Type | Orthopaedic Implants |
| Brand | Giaplus |
| Design | Assurer |
| Shape | Round |
| Color | Silver |
| Inner Diameter | 20 mm |
| Size | 8mm |
Approx. Rs 120 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Minimum Order Quantity | 10 Piece |
| Inner Diameter | 20 mm |
| Model Name/Number | 7004-08-02 |
| Type | Orthopaedic Implants |
| Thickness | 13mm |
| Brand | Giaplus |
| Design | Self Tapping |
| Shape | Round |
| Color | Silver, White |
Approx. Rs 900 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Minimum Order Quantity | 10 Piece |
| Material | Stainless Steel |
| Surface Finish | Zinc Plated |
| Type | Orthopaedic Implants |
| Thickness | 12mm |
| Brand | Giaplus |
| Color | Silver |
Approx. Rs 900 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Minimum Order Quantity | 10 Piece |
| Material | Titanium |
| Surface Finish | Zinc Plated |
| Brand | Giaplus |
| Color | Silver |
| Inner Diameter | 15 mm |
| Inside Diameter | 8 mm |
Approx. Rs 400 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Minimum Order Quantity | 10 Piece |
| Material | Stainless Steel |
| Surface Finish | Metal Coated |
| Color | Silver |
| Inner Diameter | 16 mm |
| Design | Self Tapping |
| Shape | Round |
| Usage/Application | Industrial |
Explore More Products
© Giaplus Medical Pvt. Ltd.. All Rights Reserved (Terms of Use)
Developed and Managed by IndiaMART InterMESH Limited