Mohali, Punjab
GST No. 03AAGCG3925P1ZD
Approx. Rs 4,320 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Material | Ss |
| Type | 2 Hole Plate |
| Model Name/Number | 8003-12-15 |
| Size | 15mm |
| Sterile/ Non Sterile | Sterile |
| Thickness | 12mm |
Approx. Rs 4,320 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Minimum Order Quantity | 10 Piece |
| Nail length | 180 mm |
| Material grade | SS 316L |
| Model Name/Number | 8005-08-10 |
| Material | Ss |
| Nail Diameter | 8mm |
| Thickness | 8mm |
| Type | 2 Hole Plate |
| Size | 10mm |
| Surface Finishing | Polished |
Approx. Rs 4,320 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Minimum Order Quantity | 10 Piece |
| Material | Stainless Steel |
| Model Name/Number | 8004-13-15 |
| Size | 15mm |
| Sterile/ Non Sterile | Sterile |
| Thickness | 13mm |
| Type | Box Plate |
Approx. Rs 800 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Minimum Order Quantity | 10 Piece |
| Usage/Application | Medical |
| Length | 5.0 inch |
| Brand | Giaplus |
| Type | Industrial Carbon Brush |
| Material | Steel Metal |
| Pack Type | Box |
Explore More Products
© Giaplus Medical Pvt. Ltd.. All Rights Reserved (Terms of Use)
Developed and Managed by IndiaMART InterMESH Limited