Mohali, Punjab
GST No. 03AAGCG3925P1ZD
Approx. Rs 7,500 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Material | Titanium |
| Sterile/ Non Sterile | Sterile |
| Size | 7 Hole |
| Disposable/ Reusable | Disposable |
| Brand | Giaplus |
| Model Name/Number | 3009-27-03 To 3005-27-07 L+R |
| Color | Silver |
| Packaging Type | Box |
| Usage/Application | Hospital |
Approx. Rs 4,200 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Material | Titanium |
| Model Name/Number | 3038-45-05 T0 3038-45-05 |
| Size | 5 TO 14 HOLE |
| Thickness | 4 X 12mm |
| Type | X Plate |
Approx. Rs 15,000 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Minimum Order Quantity | 10 Piece |
| Length | 5 cm |
| Brand | Giaplus |
| Number Of Hole | 14 |
| Color | Silver |
| Surface Finish | Polished |
| Pack Type | Box |
Approx. Rs 50,000 / unitGet Latest Price
Product Details:| Type | Surgical Equipments |
| Material | SS |
| Color | Siver |
| Packaging Type | Box |
| Surface Finishing | Polished |
| Brand | Giaplus |
Approx. Rs 3,200 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Material | Stainless Steel |
| Number Of Holes | 7 Hole |
| Thickness | 2 X 7mm |
| Type | X Plate |
| Model Name/Number | 3004-27-03 To 3004-27-07 L+R |
| Surface Finishing | Polished |
Explore More Products
© Giaplus Medical Pvt. Ltd.. All Rights Reserved (Terms of Use)
Developed and Managed by IndiaMART InterMESH Limited