Mohali, Punjab
GST No. 03AAGCG3925P1ZD
Approx. Rs 4,320 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Material | Stainless Steel |
| Thickness | 4.5 x 13mm |
| Size | 14 Hole |
| Type | X Plate |
| Model Name/Number | 3037-45-05 To 3037-45-05 |
| Surface Finishing | Polished |
Approx. Rs 1,100 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Material | Titanium |
| Model Name/Number | 7024-66-10 |
| Size | 10mm |
| Type | Orthopaedic Implants |
| Thickness | 6mm |
| Brand | Giaplus |
| Shape | Round |
| Color | White, Silver |
Approx. Rs 1,450 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Material | Stainless Steel |
| Model Name/Number | 5089-35-06 TO 5089-35-12 |
| Size | 6 To 12 Hole |
| Thickness | 2 X 10mm |
| Color | Silver |
| Finishing | Polished |
| Packaging Type | Box |
| Country of Origin | Made in India |
Explore More Products
© Giaplus Medical Pvt. Ltd.. All Rights Reserved (Terms of Use)
Developed and Managed by IndiaMART InterMESH Limited