Mohali, Punjab
GST No. 03AAGCG3925P1ZD
Approx. Rs 2,400 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Material | Stainless Steel |
| Model Name/Number | 3053-45-04 To 3053-45-14 |
| Size | 14 Hole |
| Thickness | 2.5 X 17MM |
| Type | X Plate |
| Usage/Application | Hospital |
Approx. Rs 9,200 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Material | Stainless Steel |
| Sterile/ Non Sterile | Sterile |
| Disposable/ Reusable | Disposable |
| Brand | Giaplus |
| Usage/Application | Hospital |
| Model Name/Number | 3062-45-04 TO 3062-45-10 |
| Country of Origin | Made in India |
Approx. Rs 4,200 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Material | Stainless Steel |
| Size | 150mm |
| Thickness | 7mm |
| Color | Silver |
| Model Name/Number | 1015-07-40 To 1015-07-150 |
| Usage/ Application | Hospital |
Approx. Rs 4,200 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Material | Stainless Steel |
| Model Name/Number | 1013-65-40 To 1013-65-150 |
| Size | 150mm |
| Thickness | 6.5mm |
| Color | Silver |
| Type | Box Plate |
Approx. Rs 4,200 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Material | Stainless Steel |
| Size | 40mm |
| Color | Silver |
| Thickness | 150mm |
| Model Name/Number | 1016-07-40 TO 1016-07-150 |
| Usage/ Application | Hospital |
| Country of Origin | Made in India |
Approx. Rs 4,200 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Material | Titanium |
| Size | 150mm |
| Thickness | 7mm |
| Color | Silver |
| Model Name/Number | 6014-07-25 To 6014-07-150 |
| Usage/ Application | Hospital |
Approx. Rs 4,200 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Minimum Order Quantity | 10 Piece |
| Model Name/Number | 1032-65-16 To 1032-65-100 |
| Size | 100mm |
| Thickness | 6.5mm |
| Material | Stainless Steel |
| Type | X Plate |
| Shape | Round |
Approx. Rs 50,000 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Thickness | 3.5mm |
| Material | Titanium |
| Type | 2 Hole Plate |
| Usage/Application | Bone Plate |
| Country of Origin | Made in India |
| Brand | Giaplus |
Approx. Rs 4,200 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Color | Gray |
| Size/Dimension | 4.5mm |
| Product name | Endo Button |
| Model No | 7015-45-12 |
| Material | Titanium |
| Thickness | 1.5mm |
Approx. Rs 2,400 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Minimum Order Quantity | 10 Piece |
| Number Of Holes | 7 |
| Thickness | 2.5 x 16mm |
| Material | Stainless Steel |
| Length | 80 mm |
| Model Name/Number | 3055-45-05 To 3050-45-14L+R |
| Color | Black |
Explore More Products
© Giaplus Medical Pvt. Ltd.. All Rights Reserved (Terms of Use)
Developed and Managed by IndiaMART InterMESH Limited