Mohali, Punjab
GST No. 03AAGCG3925P1ZD
Approx. Rs 46,500 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Minimum Order Quantity | 10 Piece |
| Material | Titanium |
| Brand | Giaplus |
| Number Of Holes | 26 |
| Size | 4.5 x 60mm |
| Model Name/Number | 3112-35-SL+R |
| Surface Finishing | Polished |
Approx. Rs 12,000 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Minimum Order Quantity | 10 Piece |
| Material | Titanium |
| Brand | Giaplus |
| Thickness | 2.5x10mm |
| No Of Holes | 8 |
| Color | Silver |
| Finishing | Polished |
Approx. Rs 15,000 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Minimum Order Quantity | 10 Piece |
| Material | Stainless Steel |
| Sterile/ Non Sterile | Sterile |
| Type | Orthopaedic Implants |
| Disposable/ Reusable | Disposable |
| Brand | Giaplus |
| Model Name/Number | 3152-35-04 To 3152-35-08 |
| Color | Silver |
| Usage/Application | Hospital |
Approx. Rs 12,000 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Minimum Order Quantity | 10 Piece |
| Material | Stainless Steel |
| Type | Orthopaedic Implants |
| Thickness | 2.5x10mm |
| No Of Holes | 13 |
| Color | Silver |
| Brand | Giaplus |
| Packaging Type | Box |
Approx. Rs 2,400 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Minimum Order Quantity | 10 Piece |
| Material | Titanium |
| Number Of Holes | 16 |
| Thickness | 2.5x10mm |
| Model Name/Number | 3155-35-08 To 3153-35-16L + R |
| Sterile/ Non Sterile | Sterile |
| Usage/ Application | Hospital |
| Brand | Giaplus |
Approx. Rs 18,500 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Minimum Order Quantity | 10 Piece |
| Material | Titanium |
| Sterile/ Non Sterile | Sterile |
| Size | Small, Medium, Large |
| Disposable/ Reusable | Disposable |
| Thickness | 2.5x10mm |
| Color | Silver |
| Packaging Type | Box |
| Usage/Application | Hospital |
| Brand | Giaplus |
Approx. Rs 75,000 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Minimum Order Quantity | 10 Piece |
| Material | Stainless Steel |
| Type | Surgical Type |
| Usage/Application | Hospital |
| Design | Self Tapping |
| Shape | Round |
| Color | White |
Approx. Rs 1,800 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Minimum Order Quantity | 10 Piece |
| Number Of Holes | 4 |
| Thickness | 3 x 10mm |
| Material | Titanium |
| Type | 3 Hole |
| Sterile/ Non Sterile | Sterile |
| Usage/ Application | Hospital |
| Brand | Giaplus |
| Country of Origin | Made in India |
Explore More Products
© Giaplus Medical Pvt. Ltd.. All Rights Reserved (Terms of Use)
Developed and Managed by IndiaMART InterMESH Limited