Mohali, Punjab
GST No. 03AAGCG3925P1ZD
Approx. Rs 18,600 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Material | Titanium |
| Diameter | 14mm |
| Size | 10mm |
| Brand | Giaplus |
| Color | Silver |
| Finishing | Polished |
Approx. Rs 18,600 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Material | Titanium |
| Diameter | 14mm |
| Size | 10mm |
| Finishing | Polished |
| Packaging Type | Box |
| Thickness | 12mm |
Approx. Rs 10,000 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Material | Peek |
| Shape | Spine |
| Finishing | Polished |
| Packaging Type | Box |
| Color | White |
| Usage | Hospital |
Approx. Rs 400 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Material | Titanium |
| Size | 50mm |
| Color | Silver |
| Brand | Giaplus |
| Thickness | 4mm |
| Packaging Type | Box |
Approx. Rs 18,600 / PieceGet Latest Price
Product BrochureProduct Details:| Material | Titanium |
| Functionality | Cemented |
| Size | 50L+R, 56L+R |
| Color | Silver |
| Usage/Application | Hospital |
| Model Name/Number | 8009-65-50L+R |
Approx. Rs 400 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Material | Titanium |
| Size | 80mm |
| Color | Silver |
| Model Name/Number | 6042-38-25 To 6042-08-80 |
| Brand | Giaplus |
| Sterile/ Non Sterile | Sterile |
Approx. Rs 3,500 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Material | Titanium |
| Size | 80mm |
| Brand | GIAPLUS |
| Color | Silver |
| Thickness | 8mm |
| Country of Origin | Made in India |
Approx. Rs 1,800 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Material | Titanium |
| Number Of Holes | 2 |
| Size | 70mm |
| Brand | Giaplus |
| Thickness | 2.5mmX17mm |
| Country of Origin | Made in India |
Approx. Rs 1,800 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Surface Finishing | Polished |
| Material | Titanium |
| Size | 2.5 X 6mm |
| Color | Silver |
| Packaging Type | Box |
| Model Name/Number | 5070-35-04 |
| Brand | Giaplus |
Approx. Rs 1,88,600 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Material | Titanium |
| Usage/Application | Hospital |
| Type | Surgical Type |
| Size | 15mm |
| Design | Self Tapping |
| Shape | Round |
| Color | Silver |
| No. Of Hole | 7005-05-26 TO 7005-12-26 |
Approx. Rs 18,600 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Material | Titanium |
| Type | Surgical Type |
| Usage/Application | Hospital |
| Size | 25mm |
| Design | Self Tapping |
| Color | Silver |
| Model Name/Number | 7012-12-25 TO 7012-18-40 |
Approx. Rs 25,000 / KgGet Latest Price
Product Details:| Size/Diameter | 4 inch |
| Diameter | 2 inches |
| Single Piece Length | 3 meter |
| Shape | Round |
| Material | Titanium |
| Brand | GIAPLUS |
| Country of Origin | Made in India |
Approx. Rs 1,800 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Material | Stainless Steel |
| Type | Spinal |
| Usage/Application | Hospital |
| Shape | Straight |
| Color | Silver |
| I Deal In | New Only |
| Country of Origin | Made in India |
Approx. Rs 1,800 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Type | Reducing Cross |
| Brand | Giaplus |
| Material | Titanium |
| Color | Silver |
| Wall Thickness | 9mm |
| Model Number | 7021-32-42 To 8010-58-74 |
| Size | 74mm |
| Country of Origin | Made in India |
Approx. Rs 800 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Thickness | 5mm |
| Material | Titanium |
| Color | Silver |
| Brand | Giaplus |
| Packaging Size | 15mm |
| Pack Type | Box |
Approx. Rs 3,100 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Usage/Application | Hospital |
| Spreading Width | 9mm |
| Material | Titanium |
| Finish Type | Polished |
| Model Name/Number | 7025-14-23 |
| Size | 23mm |
| Country of Origin | Made in India |
Approx. Rs 18,600 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Brand | Giaplus |
| Material | Titanium |
| Usage/Application | Hospital |
| Size | 20mm |
| Color | Silver |
| Shape | Round |
| Model Name/Number | 7011-10-100 To 7011-18-100 |
Approx. Rs 800 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Size | Medium |
| Thickness | 10mm |
| Brand Name | Giaplus |
| Color | Black |
| Brand | Giaplus |
| Material | Stainless Steel |
Approx. Rs 18,600 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Material | Titanium |
| Type | Surgical Type |
| Usage/Application | Hospital |
| Size | 12mm |
| Shape | Round |
| Color | Silver |
| Model Name/Number | 7006-05-26 TO 7006-12-26 |
Explore More Products
© Giaplus Medical Pvt. Ltd.. All Rights Reserved (Terms of Use)
Developed and Managed by IndiaMART InterMESH Limited