Mohali, Punjab
GST No. 03AAGCG3925P1ZD
Approx. Rs 3,200 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Material | Titanium |
| Thickness | 2 X 7mm |
| Size | 3 To 7 Hole |
| Type | 2 Hole Plate |
| Model Name/Number | 3002-27-03 TO 3002-27-07L+R |
| Country of Origin | Made in India |
Approx. Rs 3,200 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Material | Stainless Steel |
| Number Of Holes | 7 Hole |
| Thickness | 2 X 7mm |
| Type | 2 Hole Plate |
| Model Name/Number | 3003-27-03 TO 3003-27-07 L+R |
| Surface Finishing | Polished |
Approx. Rs 3,200 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Material | Stainless Steel |
| Number Of Holes | 3 To 7 Hole |
| Thickness | 2 X 10mm |
| Model Name/Number | 3008-27-03 TO 3008-27-07 |
| Surface Finishing | Polished |
| Country of Origin | Made in India |
Approx. Rs 3,200 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Material | Stainless Steel |
| Number Of Holes | 3 To 7 Hole |
| Size | 2 X 7mm |
| Model Name/Number | 3001-27-03 TO 3001-27-07 |
| Surface Finishing | Polished |
| Country of Origin | Made in India |
Approx. Rs 3,200 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Material | Stainless Steel |
| Number Of Holes | 7 Hole |
| Thickness | 2 X 7mm |
| Type | 2 Hole Plate |
| Model Name/Number | 3007-27-03 TO 3007-27-07 L+R |
| Surface Finishing | Polished |
Approx. Rs 3,200 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Material | Titanium |
| Sterile/ Non Sterile | Sterile |
| Size | 7 Hole |
| Thickness | 2 X 10mm |
| Brand | Giaplus |
| Model Name/Number | 2995-27-03 TO 2995-27-07 L+R |
| Color | Silver |
| Usage/Application | Hospital |
| Country of Origin | Made in India |
Approx. Rs 3,200 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Material | Titanium |
| Sterile/ Non Sterile | Sterile |
| Size | 7 Hole |
| Thickness | 2 X 7mm |
| Brand | Giaplus |
| Model Name/Number | 2996-27-03 TO 2996-27-07 |
| Color | Silver |
| Usage/Application | Hospital |
| Country of Origin | Made in India |
Approx. Rs 3,200 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Material | Stainless Steel |
| Number Of Holes | 7 Hole |
| Thickness | 2 X 7mm |
| Type | 2 Hole Plate |
| Model Name/Number | 2999-27-03 TO 2999-27-07 |
| Surface Finishing | Polished |
| Country of Origin | Made in India |
Approx. Rs 18,500 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Material | Stainless Steel |
| Number Of Holes | 7 Hole |
| Thickness | 2 X 7mm |
| Type | 2 Hole Plate |
| Model Name/Number | 2998-27-03 TO 2998-27-07 L+R |
| Surface Finishing | Polished |
| Country of Origin | Made in India |
Approx. Rs 3,200 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Material | Stainless Steel |
| Number Of Holes | 7 Holes |
| Thickness | 2.5 X 10mm |
| Size | 3.5mm |
| Model Name/Number | 3026-35-04 To 3026-35-08L+R |
| Surface Finishing | Polished |
Approx. Rs 4,200 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Material | Titanium |
| Sterile/ Non Sterile | Sterile |
| Size | 3.5mm |
| Disposable/ Reusable | Disposable |
| Brand | Giaplus |
| Model Name/Number | 3151-35-04 TO 3151-35-12 L+R |
| Color | Silver |
| Usage/Application | Hospital |
| Country of Origin | Made in India |
Approx. Rs 3,200 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Material | Stainless Steel |
| Thickness | 3.5 X 10mm |
| Size | 14mm |
| Type | Box Plate |
| Model Name/Number | 3028-35-04 To 3028-35-14 |
| Surface Finishing | Polished |
Approx. Rs 4,200 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Material | Stainless Steel |
| Model Name/Number | 3061-45-04 To 3061-45-10 |
| Size | 10 Hole |
| Thickness | 3.5 X 13mm |
| Sterility | Sterile |
| Type | X Plate |
Approx. Rs 7,500 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Material | Stainless Steel |
| Number Of Holes | 13 Hole |
| Thickness | 6 X 17mm |
| Size | 6 X 17mm |
| Type | 2 Hole Plate |
| Model Name/Number | 3051-45-05 TO 3051-45-13L+R |
| Country of Origin | Made in India |
Approx. Rs 7,500 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Material | Stainless Steel |
| Number Of Holes | 13 Hole |
| Thickness | 5 X 17.5mm |
| Size | 5 X 17.5mm |
| Type | 2 Hole Plate |
| Model Name/Number | 3056-45-05 TO 3056-45-13L+R |
| Surface Finishing | Polished |
| Country of Origin | Made in India |
Approx. Rs 7,500 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Material | Stainless Steel |
| Number Of Holes | 13 Holes |
| Thickness | 6 X 17mm |
| Size | 4.5mm |
| Model Name/Number | 3057-45-04 TO 3057-45-13L+R |
| Surface Finishing | Polished |
| Country of Origin | Made in India |
Approx. Rs 1,200 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Material | SS |
| Brand | Giaplus |
| Surface Finishing | Polished |
| Thickness | 6 X 19mm |
| Sterility | Sterile |
| Color | Silver |
Approx. Rs 3,200 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Material | Titanium |
| Model Name/Number | 3039-45-05 To 3039-45-05 |
| Thickness | 4.5 X 13.5mm |
| Type | X Plate |
| Sterile/ Non Sterile | Sterile |
| Usage/Application | Hospital |
Approx. Rs 3,200 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Material | Stainless Steel |
| Number Of Holes | 7 Hole |
| Thickness | 2 X 7mm |
| Size | 7 Hole |
| Type | 2 Hole Plate |
| Model Name/Number | 3000-27-03 TO 3000-27-07 L+R |
| Country of Origin | Made in India |
Approx. Rs 3,200 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Model Name/Number | 3059-35-04 TO 3059-35-12L+R |
| Size | 4 TO 12 HOLE |
| Thickness | 4 X 13.5MM |
| Material | Stainless Steel |
| Type | 2 Hole Plate |
| Country of Origin | Made in India |
Approx. Rs 4,200 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Brand | Giaplus |
| Model Name/Number | 3111-45-03 TO 3111-45-16L+R |
| Size | 16 Hole |
| Thickness | 6 X 16mm |
| Material | Stainless Steel |
| Country of Origin | Made in India |
Approx. Rs 18,500 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Material | Stainless Steel |
| Number Of Holes | 7 Hole |
| Thickness | 2 X 7mm |
| Type | 2 Hole Plate |
| Model Name/Number | 2997-27-03 TO 2997-27-07 L+R |
| Surface Finishing | Polished |
| Country of Origin | Made in India |
Approx. Rs 18,500 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Material | Stainless Steel |
| Thickness | 4 X 35mm |
| Size | 35 To 48mm |
| Type | 2 Hole Plate |
| Model Name/Number | 3148-45-35 TO 3148-45-48L+R |
| Surface Finishing | Polished |
| Country of Origin | Made in India |
Approx. Rs 18,500 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Material | Stainless Steel |
| Size | 3165-45-04 TO 3165-45-10 |
| Sterile/ Non Sterile | Sterile |
| Disposable/ Reusable | Disposable |
| Brand | Giaplus |
| Usage/Application | Hospital |
| Country of Origin | Made in India |
Approx. Rs 16,000 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Material | Stainless Steel |
| Size | 4.5mm |
| Number Of Holes | 4 |
| Brand | Giaplus |
| Model Name/Number | 3179-13-01 To 3179-13-04 |
| Usage/ Application | Hospital |
Approx. Rs 18,500 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Packaging Type | Box |
| Type | Box A |
| Categories | Bone Plating Kit |
| Usage/Application | Bone Plating |
| Material | Steel |
| Country of Origin | Made in India |
Approx. Rs 3,200 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Material | Titanium |
| Sterile/ Non Sterile | Sterile |
| Thickness | 2 X 7mm |
| Brand | Giaplus |
| Model Name/Number | 5005-27-03 To 5005-27-07 L+R |
| Color | Silver |
| Usage/Application | Hospital |
| Country of Origin | Made in India |
Approx. Rs 7,500 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Material | Ss |
| Model Name/Number | 3080-35-04 TO 3080-35-12 |
| Thickness | 2X16mm |
| Type | 2 Hole Plate |
| Number Of Holes | 12 Hole |
| Country of Origin | Made in India |
Approx. Rs 4,200 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Material | Titanium |
| Sterile/ Non Sterile | Sterile |
| Disposable/ Reusable | Disposable |
| Brand | Giaplus |
| Model Name/Number | 3126-45-05 To 3126-45-13 |
| Color | Silver |
| Usage/Application | Hospital |
Approx. Rs 1,200 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Material | Stainless Steel |
| Number of Holes | 18 Holes |
| Model Name/Number | 3049-45-03 TO 3049-45-18 |
| Brand | Giaplus |
| Thickness | 6 X 16mm |
| Sterile/ Non Sterile | Sterile |
| Usage/Application | Hospital |
| Country of Origin | Made in India |
Approx. Rs 1,200 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Material | Ss |
| Color | Silver |
| Sterile/ Non Sterile | Sterile |
| Brand | Giaplus |
| Surface Finish | Polished |
| Disposable/ Reusable | Disposable |
Approx. Rs 4,320 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Material | Stainless Steel |
| Model Name/Number | 3076-45-04 TO 3076-45-10 |
| Thickness | 6 X 17MM |
| Sterile/ Non Sterile | Sterile |
| Size/Dimension | 4 TO 10 HOLE |
| Usage/Application | Hospital |
| Packaging Type | Box |
| Country of Origin | Made in India |
Approx. Rs 1,200 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Material | SS |
| Model Name/Number | 3117-45-02 TO 3117-45-18 |
| Brand | Giaplus |
| Type | 2 Hole Plate |
| Color | Silver |
| Country of Origin | Made in India |
Approx. Rs 4,200 / PieceGet Latest Price
Product BrochureProduct Details:| Color | Black |
| Type | Tit Grade 5 |
| Brand | Giaplus |
| Material | Titanium |
| Shape | Round |
| Model Name/Number | 3130-65-S |
| Country of Origin | Made in India |
Approx. Rs 3,200 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Material | Stainless Steel |
| Number Of Holes | 7 Hole |
| Size | 2 X 7mm |
| Type | X Plate |
| Model Name/Number | 3006-27-03 To 3006-27-07 |
| Surface Finishing | Polished |
Approx. Rs 3,200 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Material | SS |
| Finishing | Polished |
| Sterile/ Non Sterile | Sterile |
| Disposable/ Reusable | Disposable |
| Model No | 3076-45-04 T0 3076-45-10 |
| Thickness | 6 X 17mm |
Approx. Rs 18,500 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Size | 10 Hole |
| Thickness | 60mm |
| Color | Silver |
| Material | Steel |
| Finishing | Polished |
| Country of Origin | Made in India |
Explore More Products
© Giaplus Medical Pvt. Ltd.. All Rights Reserved (Terms of Use)
Developed and Managed by IndiaMART InterMESH Limited